Суд залишив екс-голову Верховного суду Князєва під вартою, але зменшив заставу

Вищий антикорупційний суд продовжив тримання під вартою колишнього голову Верховного суду Всеволода Князєва щонайменше до 9 грудня. Про це повідомляє прес-служба САП у Телеграм 13 жовтня.

“Слідчий суддя Вищого антикорупційного суду підтримав позицію прокурора САП та продовжив дію запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою колишньому Голові Верховного Суду. Строк дії запобіжного заходу – до 09.12.2023”, - зазначається у повідомленні. 

Також у САП додали, що суд зменшив підозрюваному розмір застави з 45 млн грн до 35 млн грн.

Нагадаємо, що ВАКС вже подовжував термін тримання Князєва під вартою.

Статті

Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Світ
20.04.2024
09:31

"Трамп хоче, щоб Конгрес ухвалив рішення про допомогу Україні". Огляд західних медіа

Якщо Трамп повернеться на посаду і спробує проштовхнути мирну угоду між Росією і Україною, йому потрібно, щоб Україна мала сильну військову позицію.
Країна
18.04.2024
18:19

Медична реформа по-запорізьки. Чи отримають пацієнти  належне медичне забезпечення  та  якісне лікування

Факт економії бюджетних коштів, про який говорять місцеві чиновники, навряд чи додає оптимізму запоріжцям, які стають пацієнтами  оптимізованих лікарень. Будь-який пересічний містянин підтвердить, що досі  не помітив, щоб така реорганізація якось...
Всі статті