На початку війни Богуслаєв наказав прибрати лопаті з гелікоптерів – генпрокурор Костін

Заарештований за підозрою у державній зраді 83-річний президент Мотор Січі В'ячеслав Богуслаєв на початку повномасштабної війни РФ проти України наказав розукомплектувати українські гелікоптери. Про це повідомив генпрокурор Андрій Костін в інтерв'ю Інтерфакс-Україна.

За словами Костіна, слідство має інформацію, що Богуслаєв на початку повномасштабної війни, після відповідного звернення українських військових, наказував співробітникам підприємства приховати документи від гелікоптерів, щоб українські Сили оборони не могли скористатися технікою.

"Мовляв, українські пілоти не сядуть за штурвал гелікоптера без спеціальних формулярів. Але і це ще не все! Після того як українські військові звернулися за гелікоптерами, президент Мотор Січі наказав розукомплектувати техніку. Просто зняти з гелікоптерів лопаті! І це, ще раз наголошую, відбувалося на початку війни", – сказав Костін.

Він нагадав, як у цей час ворожі гелікоптери штурмували Гостомель, обстрілювали інші міста, і тоді була вкрай важлива своєчасна підтримка українських сил у повітрі.

Як раніше повідомлялося, підозрюваний у держзраді президент АТ "Мотор Січ" Богуслаєв присягався на суді, що він просто "конструктор", а не зрадник.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті