Речник Кремля заявив, що «виправляти» ситуацію в Курській області поки не «своєчасно»

Речник Кремля Дмитро Пєсков заявив, що ”військові роблять свою роботу" в Курській області, і час для відновлення контролю ще не настав. Про це пишуть росЗМІ 20 вересня.

Зокрема, відповідаючи на запитання журналістів, він повідомив про те, що «Росія поверне території Курської області, які залишаються під контролем ЗСУ».

На запитання, яким чином буде відновлено контроль, Пєсков заявив, що «плани військових дій не можуть бути публічними, природно».

«У нас немає жодних сумнівів, що ситуація ... надзвичайна. І ця ситуація буде своєчасно виправлена», - ухильно заявив Пєсков.

Як повідомлялося, російська авіація продовжує рівняти із землею територію Курської області коригованими авіабомбами (КАБами).

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
19.03.2026
18:00

“З початком війни з Іраном світ починає розуміти точку зору українців”. Огляд західних медіа

“Стрімке зростання цін на енергоносії та послаблення санкцій під час конфлікту з Іраном стали для Кремля рятівним колом у складний фінансовий період".
Світ
18.03.2026
19:00

«Москва уникла серйозних наслідків від нальотів українських БПЛА. Це велике досягнення». Російські ЗМІ про Україну

«...Експерти сходяться на думці: головна мета таких атак - не військовий результат, а інформаційний ефект».
Країна
18.03.2026
10:21

"Війна на Близькому Сході – це удар по Китаю і шанс для РФ": експерт Михайло Гончар пояснив, що відбувається на енергетичному ринку

Чи стане це детонатором повномасштабної економічної кризи, як у 1973 році – поки що однозначної відповіді немає. Очевидно, що все залежатиме від тривалості нинішньої ситуації в затоці.
Всі статті