Батько ліквідованого ватажка «ДНР» звернувся до Путіна: бізнесмен із Донецька «ганьбить ім'я Захарченка»

У мережі з'явилося відео, на якому батько ліквідованого ватажка ”ДНР" Олександра Захарченка звертається до російського диктатора Путіна допомогти припинити «очорнення» імені його сина і провести розслідування.

На його думку, інтерв'ю бізнесмена з Донецька, горілчаного короля Віктора Христофорова, що з'явилося на російському ресурсі, дискредитує діяльність першого ватажка «ДНР». 

Він називає його слова «особистою думкою окремо взятого ідеолога, які очорнюють пам'ять про людину, яка була гідна стати героєм Росії, нехай і посмертно».

Реакція Путіна поки не відома.

Як повідомлялося, один із представників горілчаного бізнесу довоєнного Донецька Віктор Христофоров, який підтримав у 2014 році російське вторгнення, вирішив спробувати повернути віджате за часів ліквідованого ватажка «ДНР» Олександра Зехарченка і «головного податківця ДНР» «Ташкента», який перебуває в російській колонії. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
18.08.2025
11:10

"Велика угода" чи легалізація окупації? Аналіз зустрічі Трампа та Путіна на Алясці — політолог Костянтин Матвієнко

Що реально стоїть за вимогами Путіна, якою може бути лінія Вашингтона після "Аляски" і чи піде Україна на вимоги російського диктатора, які начебто підтримав американський лідер?
Донбас
17.08.2025
17:24

Наказано дружити! Ласкаво просимо до Північної Кореї... Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу не просто розповідали про те, що молодь «ДНР» і КНДР – брати навіки, але, схоже, формували у цієї самої донецької молоді схоже на північнокорейське сприйняття дійсності про екзальтоване...
Країна
14.08.2025
13:14

Туристичний сезон‑2025 в окупованому Криму: черги, відключення інтернету, високі ціни та страх атак

Окупаційна влада називає сезон‑2025 найкращим за п’ять років. "Міністерство курортів Криму" повідомило, що з початку року до 31 липня півострів прийняв 3,74 млн відпочивальників, що на 14 % більше, ніж за аналогічний період 2024 року.
Всі статті