У населених пунктах Донеччини, де ведуться активні бойові дії, ввели тимчасове обмеження руху транспорту й осіб

На територіях населених пунктів Донецької області, де ведуться активні бойові дії, ввели тимчасове обмеження руху транспортних засобів та осіб - представників громадських, благодійних, гуманітарних організацій та їхніх транспортних засобів. Про це повідомив начальник Донецької ОВА Вадим Філашкін у Телеграм 20 вересня.

"Рішенням Ради оборони Донецької області ввели тимчасове обмеження руху транспортних засобів та осіб, зокрема представників громадських, благодійних, гуманітарних організацій та їхніх транспортних засобів на територіях населених пунктів, де ведуться активні бойові дії", - повідомив Філашкін.

За словами начальника ОВА, про це він поспілкувався в онлайновому форматі з представниками міжнародних гуманітарних організацій, благодійних фондів, які працюють у Донецькій області 20 вересня. 

"Для пересування та роботи в цих громадах неурядовим організаціям відтепер необхідно письмово звертатися до відповідної військової адміністрації населеного пункту. У разі, якщо безпекова ситуація дозволятиме перебувати у громаді без ризику для життя, військова адміністрація має надати письмовий дозвіл на перебування в громаді", - зазначив Філашкін.

Раніше повідомлялось, що на прифронтовій Донеччині повернули електропостачання в 10 населених пунктів.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
15.06.2025
15:00

Три відтінки «русского мира», або день чужої країни. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головною темою ЗМІ окупованого Донбасу очікувано стало святкування Дня Росії. Завдання у місцевих пропагандистів було вельми складним. По-перше, треба було щосили показувати, що тимчасово непідконтрольні законній владі Донецька і...
Луганськ
14.06.2025
15:15

Щоденник матері 18-річного добровольця: поранення, сестра, біл-борди з загиблими

«Мамо, через них інші люди гинуть! У нас в учєбці нарік на кухні працював – це огидно! Ти приходиш після марш-броска, а тобі отаке суп наливає! Це огидно! Він займає місце, яке могла б зайняти адекватна нормальна людина з інвалідністю!»
Країна
12.06.2025
18:00

Нова базова соціальна допомога: хто, як та скільки зможе отримати

Із липня цього року в Україні стартує експериментальна програма — базова соціальна допомога. Це новий формат держпідтримки, який має замінити кілька чинних виплат і зробити систему прозорішою та простішою.
Всі статті