Уральське товариство тверезості запропонувало Дмитру Медведєву відмовитися від алкоголю і ввести для себе "сухий закон"

Громадський рух "Трезвый УрФО" запропонував заступнику голови Ради безпеки і колишньому президенту РФ Дмитру Медведєву відмовитися від алкоголю і ввести для себе "сухий закон", оскільки росії потрібні "розсудливі керівники". Про це йдеться у повідомленні сайту Єкатеринбурга It's my city.

"Пропоную вам, дорогий Дмитре Анатолійовичу, запровадити так званий сухий закон для себе. Це буде дуже корисно і вигідно вам особисто, вашому оточенню і навіть країні. Тверезість – сильний вибір. І країна, як ніколи, потребує тверезих і тверезомислячих керівників. Нехай Господь його благословить на тверезе життя і не тільки його, а й президента заразом, це вже так у мене водиться, усю вищу владу в Росії", – йдеться у повідомленні товариства.

Як повідомлялося раніше, останнім часом Медведєв неодноразово допускав брутальні помилки світових лідерів і лякав увесь світ ядерною війною.

Статті

Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Всі статті