Медведєв знову розбушувався - погрожує ядерною зброєю Вашингтону, Парижу і Лондону

Заступник голови Радбезу РФ Дмитро Медведєв погрожує ядерною зброєю Вашингтону, Парижу і Лондону в разі відправки їхніх військ на територію України. Про це він написав у своєму Телеграм-каналі 6 травня.

"...Відбувається якась тотальна деградація правлячого класу на Заході. Цей клас реально не бажає логічно пов'язати елементарні речі. Відправка своїх військ на територію б. України спричинить прямий вступ їхніх країн у війну, на який нам доведеться відповідати. І, на жаль, не на території б. України", - обурюється Медведєв. 

"У цьому випадку нікому з них не сховатися ні на Капітолійському пагорбі, ні в Єлисейському палаці, ні на Даунінг стріт-10. Настане світова катастрофа", - погрожує Медведєв.

Він додає, що "саме тому сьогодні Генштаб розпочав підготовку до навчань, включно із заходами з практичного відпрацювання питань підготовки та застосування нестратегічної ядерної зброї".

Як повідомлялося, путін доручив військовим провести навчання із "застосування нестратегічної ядерної зброї".

Раніше Макрон висловив задоволення, що змусив нервувати росію

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті