Медведєв запропонував відправляти "шкідників" з окупованих територій України на "перевиховання в трудові табори Сибіру"

"Шкідників" росії, які "причаїлися" на окупованих територіях України, треба викривати і відправляти на "перевиховання в трудові табори Сибіру". Про це в інтерв'ю російським ЗМІ заявив заступник голови Радбезу РФ Дмитро Медведєв.

"Якщо це люди, які шкодять Росії, їх треба викривати і карати, відправляти в Сибір. Ось так. На перевиховання у виправно-трудові табори", - заявив Медведєв, відповідаючи на запитання, що робити зі "ждунами", які, отримавши російські паспорти, продовжують чекати на українські танки.

Медведєв чомусь вважає, що тих, хто дійсно чекає приходу українських танків, "там не так багато".

"Там просто є люди, які сидять і думають: "Хто буде сильнішим, тим ми і будемо служити. Такі люди там, безумовно, є. Але тим не менше ми повинні працювати з усіма. Що ж, треба переконати цих людей у тому, що ми повернулися назавжди", - зарозуміло заявив Медведєв. 

Як повідомлялося, російські джерела підтвердили загибель 68 військових РФ унаслідок удару ЗСУ по полігону під Волновахою.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті