Путін виключив українців із числа народів-переможців, які воювали проти фашизму 

Путін виключив українців із числа народів-переможців, які воювали проти фашизму. Це випливає з повідомлення, опублікованого на сайті Кремля.

Зазначається, що російський диктатор надіслав привітання з нагоди 79-ї річниці Перемоги лідерам Азербайджану, Вірменії, Білорусії, Казахстану, Киргизії, Таджикистану, Туркменістану, Узбекистану, Абхазії, Південної Осетії. 

Грузію і Молодову Путін не відніс до дружніх Росії країн, тому привітав грузинський і молдовський народ без згадки їхніх лідерів.

Жодної згадки про внесок українців у перемогу над гітлерівською Німеччиною в повідомленні Кремля не міститься. 24 лютого 2022 року Путін розв'язав проти України повномасштабну війну, аргументуючи російську агресію риторикою багато в чому схожою на фашистську часів Другої світової війни.

Як повідомлялося, у роки Другої світової війни загинуло майже 1,4 млн українців. З-поміж 12 тисяч борців із фашизмом - Героїв Радянського Союзу понад 2 тисячі осіб - українці за національністю.

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті