"Укрзалізниця" відновила евакуацію з Донецької області

"Укрзалізниця" відновила евакуацію з Донецької області після одноденної паузи через наслідки обстрілу Чаплиного у Дніпропетровській області. Про це повідомляє пресслужба “Укрзалізниці” у Telegram 27 серпня.

“Евакуацію з Донбасу ракетами не спинити: після одноденної паузи в результаті чаплинської трагедії й необхідних відновлювальних робіт, наші сміливі провідники у супроводі медиків вивезли до безпеки за вчора 492 людини. Продовжуємо робити свою роботу, бо кожен евакорейс — це потяг до перемоги”, — йдеться в заяві "УЗ".

Нагадаємо, що 24 серпня російська ракета поцілила у вагони на залізничній станції Чаплине та у житловий сектор селища в Дніпропетвоській області. Внаслідок ракетного удару загинуло 25 цивільних осіб, серед яких двоє дітей. Ще декілька десятків осіб отримали поранення.

Як повідомлялось раніше, на початку серпня у Донецькій області розпочалася обов’язкова евакуація громадян

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті