Україна достроково заповнила сховища природним газом для опалювального сезону

Україна достроково виконала план із наповнення сховищ природним газом для проходження опалювального сезону. Про це повідомило Міненерго у своєму телеграм-каналі з посиланням на міністра Енергетики Германа Галущенко 19 вересня.

"Станом на 19 вересня загальний обсяг природного газу в підземних сховищах сягнув 14,7 млрд кубометрів. Отже, план Кабінету Міністрів України з досягнення показника прогнозного балансу природного газу у сховищах, необхідного для проходження опалювального сезону, вдалося виконати достроково", - зазначається у повідомлені.

Також міністр енергетики додав, що вся енергетична та нафтогазова галузь активно готується до опалювального сезону, який буде проходити в умовах російських атак, а накопичення газу у сховищах із випередженням графіка  - важливий внесок у забезпечення енергетичної безпеки країни.

Як повідомлялось раніше, відключень світла з 1 жовтня в Україні не планують.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті