У Підмосков'ї дрони-камікадзе атакували військову частину та ще один впав у Калузькій області

Два дрони-камікадзе атакували військову частину в російському місті Кубінка в Московській області та ще один беспілотник впав у Калузькій області. Про це повідомляють російські Телеграм-канали.

За попередніми даними, близько 4 години ранку безпілотники "літакового" типу атакували адміністративну будівлю на території військової частини в Кубінці. Очевидці в соцмережах стверджують, що було чутно два вибухи. 

Зазначимо, що в цьому населеному пункті базується одна з бригад армії РФ. Також у місті розташований військовий аеродром.

Крім того, ще один дрон помітили в небі над Калузькою областю, котрий впав на землю.

Російські ЗМІ з посиланням на аеропорт повідомляють про те, що літаки, які летіли до аеропорту Москви "Внуково" почали перенаправляти до інших летовищ.

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті