У Держдумі депутата Затуліна хочуть суворо покарати за відверту критику війни в Україні

Депутата російської Держдуми Костянтина Затуліна можуть позбавити низки думських постів і виключити з фракції "Единой России" через його висловлювання щодо війни в Україні, в яких він засумнівався в досягненні цілей так званої "спеціальної військової операції". Про це пишуть "Ведомости" з посиланням на джерела, - повідомляє "Радіо Свобода".

Стверджується, що в "Единой России" після зроблених 1 червня висловлювань почалися консультації. Серед обговорюваних варіантів дій - позбавлення Затуліна посади першого заступника голови комітету Держдуми і виключення з лав фракції. Втрата мандата Затуліну не загрожує: він не член "Единой России" і обирався за одномандатним округом.

У понеділок, 5 червня, Затулін заявив радіо "Говорит Москва", що нічого не знає про конфлікт, і припустив, що його слова могли висмикнути з контексту. Водночас він підтвердив, що говорив про те, що мети "СВО" наразі не досягнуто.

У повідомленні нагадується, що Затулін виступив із висловлюваннями, які широко розійшлися соцмережами і телеграм-каналами, на форумі "Яка Україна нам потрібна?". Крім іншого, він зазначив, що з чотирьох цілей так званої спецоперації - розпочатого 24 лютого 2022 року повномасштабного вторгнення в Україну - не досягнуто жодної.

Статті

Донбас
28.04.2024
19:38

Нам нікуди повертатися: у російській історії немає періоду, який можна назвати моделлю для побудови державності. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головний «філософ» окупованого Донбасу Олександр Ходаковський раптово заявив, що ніяких скрєп у Росії не було і немає, що російська історія, навіть у викладі Путіна, не дає жодних моделей для «можемо повторити». Тобто, повертатися...
Країна
27.04.2024
09:00

Театр під час війни: відновлення і нові сцени

Як театри, попри всі труднощі, працюють, гастролюють і створюють нові сценічні майданчики, розповідаємо в матеріалі.
Донецьк
26.04.2024
16:00

Відновлення Донеччини: поки навіть не в проєкті, але…

Стосунки влади і громадськості ніколи не були виключно конструктивними, на Донеччині зокрема, - передусім через взаємну недовіру, брак досвіду, неспівпадіння уявлень про співпрацю і просто небажання влади бути додатково контрольованою.
Всі статті