У Держдумі депутата Затуліна хочуть суворо покарати за відверту критику війни в Україні

Депутата російської Держдуми Костянтина Затуліна можуть позбавити низки думських постів і виключити з фракції "Единой России" через його висловлювання щодо війни в Україні, в яких він засумнівався в досягненні цілей так званої "спеціальної військової операції". Про це пишуть "Ведомости" з посиланням на джерела, - повідомляє "Радіо Свобода".

Стверджується, що в "Единой России" після зроблених 1 червня висловлювань почалися консультації. Серед обговорюваних варіантів дій - позбавлення Затуліна посади першого заступника голови комітету Держдуми і виключення з лав фракції. Втрата мандата Затуліну не загрожує: він не член "Единой России" і обирався за одномандатним округом.

У понеділок, 5 червня, Затулін заявив радіо "Говорит Москва", що нічого не знає про конфлікт, і припустив, що його слова могли висмикнути з контексту. Водночас він підтвердив, що говорив про те, що мети "СВО" наразі не досягнуто.

У повідомленні нагадується, що Затулін виступив із висловлюваннями, які широко розійшлися соцмережами і телеграм-каналами, на форумі "Яка Україна нам потрібна?". Крім іншого, він зазначив, що з чотирьох цілей так званої спецоперації - розпочатого 24 лютого 2022 року повномасштабного вторгнення в Україну - не досягнуто жодної.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті