Сі Цзіньпін відвідає РФ 20-22 березня

Сі Цзіньпін 20-22 березня відвідає РФ на запрошення путіна. Про це пишуть російські ЗМІ з посиланням на Кремль.

Зазначається, що в ході переговорів з лідером КНР будуть обговорені питання розвитку відносин всеосяжного партнерства та стратегічної взаємодії між РФ та Китаєм.

"Заплановано обмін думками у контексті поглиблення російсько-китайської співпраці на міжнародній арені. Також планується підписання низки важливих двосторонніх документів", - повідомляє Кремль.

Як повідомлялося раніше, лідер Китаю Сі Цзіньпін планує поговорити з президентом України Володимиром Зеленським вперше з початку війни в Україні.

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті