"Чмобики", які вижили при ударі по ПТУ в Макіївці, скаржаться, що "нікому не потрібні"

Російські мобілізовані, які вижили під час удару по ПТУ в Макіївці в ніч проти 1 січня, скаржаться, що "нікому не потрібні". Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Зазначається, що "чмобики" записали відеозвернення, в якому просять не розформовувати їхній підрозділ (1444-й полк) і кажуть, що після українського удару, що стався новорічної ночі, їх довго не могли вивезти з Макіївки в безпечне місце.

"Ми продовжуємо переміщатися у незрозумілих напрямках без будь-яких завдань", – каже один із мобілізованих. У результаті, за його словами, солдатів привезли до наметового табору в населеному пункті Постоялиє двори в Курській області – але там на них ніхто не чекав.

Наразі полк розформовують за іншими підрозділами, - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, окупант, який вижив у Макіївці, розповів, як гинули "мобики" під промову путіна.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті