Окупант, який вижив у Макіївці, розповів, як гинули "мобики" під промову путіна

Російський військовий, який вижив після удару ЗСУ по місцю скупчення загарбників у будівлі ПТУ в окупованій Макіївці Донецької області новорічної ночі, розповів, що в актовій залі на той момент зібрали солдатів слухати виступ президента РФ путіна. Про це повідомляє Telegram-канал "Сіяч вітру".

У мережі був опублікований ролик із пораненим мобілізованим із російського міста Самара, який у лікарні розповідає на камеру про те, як стався обстріл у ніч проти 1 січня.

За словами окупанта, така велика кількість загиблих військових у профтехучилищі в Макіївці вийшла через те, що солдатам наказали зібратися в актовій залі слухати новорічне вітання путіна.

Росіянин зазначає, що наказ віддав полковник ЗС РФ Роман Єнікєєв, а самі мобілізовані "просили не робити цього і не збирати їх разом, але не могли не послухатися офіцерів".

Нагадаємо, російський терорист Ігор Гіркін (Стрєлков) підтвердив інформацію про ліквідацію сотень мобілізованих військових РФ внаслідок ракетного удару по будівлі ПТУ в окупованій Макіївці Донецької області.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті