Партизани "Жовтої стрічки" встановили прапор України в окупованій Макіївці

Партизани патріотичного руху "Жовта стрічка" підняли прапор України біля мікрорайону "Сонячний" в окупованій Макіївці Донецької області. Про це йдеться у ТГК організації 17 березня.

"Прапор України знову майоріє над Макіївкою! Понад місяць тому ми підняли прапор України в Макіївці", - повідомили активісти.

"Окупанти це побачили та вивісили свою триколорну ганчірку, але пробула вона там недовго", - зазначили українські партизани.

Активісти руху "Жовта Стрічка" підготували новий прапор, який сьогодні майорить біля мікрорайону "Сонячний". Він височіє над дорогою, якою щодня проїжджають тисячі окупантів", - йдеться у повідомленні.

"Жодні фейкові вибори та псевдореферендуми рашистів не змінять того, що Донецьк, Макіївка, Горлівка, Єнакієве — це все Україна!", - акцентували у "Жовтій стрічці".

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті