Як ухилянти, тільки навпаки: двоє братів-українців незаконно перепливали річку в напрямку Батьківщини, попереду адмінсуд

Двоє чоловіків-заробітчан спробували повернутись в Україну, перепливши річку біля українсько-польського кордону. Про це повідомила Державна прикордонна служба України (ДПСУ) у Телеграм 26 квітня.

"Двох чоловіків поблизу українсько-польського кордону виявив прикордонний наряд. Зʼясувалося, вони доводяться один одному братами, а з Польщі до України потрапили, переливши р. Західний Буг. Під мокрим одягом на порушниках були одягнені гідрокостюми", - сказано в повідомленні. 

Зазначається, що чоловіки кілька років проживали в Німеччині, та через відсутність роботи там, вирішили незаконно потрапити на Батьківщину. До "мандрівки" підготувалися: мали з собою запас харчів та інструмент для перерізання дроту - щоб долати ймовірні перешкоди. 

"Громадян притягнули до адмінвідповідальності, рішення прийматиме суд",  - пише також ДПСУ.

Раніше повідомлялось, що було затримано ухилянта-екстремала, який збирався тікати через ріку в гідрокостюмі.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
30.04.2025
11:54

«Київ намагається нас надурити». Російські ЗМІ про Україну

Власне, реакція Кремля, який оголосив про прийдешнє перемир'я саме в момент посилення ворожої інформаційної кампанії, стала тонкою і вправною відповіддю, покликаною вибити ґрунт з-під ніг противника.
Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Всі статті