Російські добровольці прокоментували перебіг операції у Грайворонському районі РФ

Під час операції в Грайворонському районі РФ російські добровольчі легіони "Свобода Росії" і "Російський добровольчий корпус" (РДК) затрофеїли велику кількість техніки і взяли полонених. Про це представники легіонів повідомили під час спільної прес-конференції в одному з прикордонних районів України 24 травня.

"Наша боротьба триває: операція в Грайворонському районі пройшла успішно та її мети було досягнуто. Противника розгромлено, частина ганебно втекла; ми затрофеїли велику кількість техніки і взяли полонених. Ми не зрадимо ідею Вільної Росії, надії росіян, повернемо в Росію правду і справедливість. Ми прийдемо знову. Бєлгород, Брянськ, Курськ, Воронеж, Ростов, Москва - чекайте на нас", - сказав легіонер із позивним Цезар.

Також добровольці розповіли, що в Бєлгородській області стали свідками безпринципності та жорстокості путінських військ: поки легіонери проходили населені пункти, не чіпаючи місцевих жителів, а ствольна артилерія та авіація ЗС РФ працювала по мирних містах.

"Це та сама турбота про громадян, про яку говорять у Кремлі? Ми довели, що путінські війська виявилися абсолютно не готовими до організованого опору росіян і готові стерти з лиця землі свої ж землі, щоб не показати слабину. Але правда в тому, що ЗС РФ деморалізовані і непідготовлені. Вони практично не чинили опору, незважаючи на величезну чисельну перевагу. Тому що наша мета: не гаманці і влада, а визволення і справедливість у Росії, а правда, як ми знаємо, завжди перемагає", - акцентували добровольці.

Вони також додали, що на території Росії використовували техніку, яку свого часу "армія кремлівських зомбі відібрала у ЗСУ під Бахмутом": "Цю техніку ми успішно "перетрофеїли" і повернули назад".

Російські добровольці також повідомили, що загальні втрати за операцію становили 2 людини загиблими і 10 пораненими.

Як повідомлялося, 22 травня загони легіонів "Свобода Росії" і "Російський добровольчий корпус" зайшли на територію Бєлгородської області, де утримували кілька населених пунктів під своїм контролем. Цього ж дня в Бєлгородській області РФ на добу ввели спецзаходи та обмеження після прориву російських добровольців. 

Легіон "Свобода Росії" також заявив про знищення мотострілецької роти ЗС РФ і кількох одиниць бронетехніки на території Бєлгородської області РФ.

У Головному управлінні розвідки (ГУР) Міноборони України розповіли про обмін інформацією з російськими добровольцями.

Статті

Донбас
10.12.2023
20:18

Як бойовик "ДНР" умовив Путіна брати участь у виборах президента. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу демонстрували свою причетність до найважливішої, на їхню думку, справи - висунення нинішнього російського диктатора кандидатом у президенти. Місцеві пропагандисти радісно повідомляли, що так званий спікер...
Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Всі статті