У Бєлгородській області РФ ввели спецзаходи та обмеження після прориву російських добровольців

Губернатор Бєлгородської області РФ повідомив, що відсьогодні у регіоні діє режим контртерористичної операції після прориву російських добровольців 22 травня. Про це він написав у своєму телеграм-каналі.

"З метою забезпечення безпеки громадян у Бєлгородській області відсьогодні введено правовий режим контртерористичної операції, який встановлює спеціальні заходи і тимчасові обмеження", - пише Гладков.

За його словами, це означає перевірки у фізичних осіб документів, що засвідчують їхню особу, і призупинення діяльності небезпечних виробництв і організацій, у яких використовуються вибухові, радіоактивні, хімічно і біологічно небезпечні речовини.

Як повідомлялося, сьогодні влада Бєлгородської області РФ повідомила про захід на територію регіону "диверсійно-розвідувальної групи" в Грайворонський округ. Водночас у телеграм-каналах легіонів "Свобода Росії" і "Російський добровольчий корпус" стверджується, що на території області діють їхні загони, які вже "повністю звільнили" декілька населених пунктів Бєлгородської області.

Нагадаємо, що російські добровольці з легіонів "Свобода Росії" і "Російський добровольчий корпус" розбили в Білгородській області КПП "Грайворон".

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті