Бойові дії в Бєлгородській області: у ГУР повідомили, що в операції для "створення смуги" безпеки беруть участь тільки громадяни РФ

Легіон "Свобода Росії" та "Російський добровольчий корпус" проводять операцію на території Бєлгородської області для створення "смуги безпеки" для захисту цивільних українців. Про це сказав речник ГУР Андрій Юсов у коментарі Суспільному.

За його словами, операцію проводять виключно громадяни росії.

"Так, сьогодні "Русский добровольческий корпус" та "Легион Свобода России", які складаються з громадян Російської Федерації розпочали операцію по звільненню цих територій Білгородщини від так званого режиму Путіна і відсування супротивника з метою створення певної смуги безпеки для захисту українського цивільного населення", — сказав Юсов.

Близько 14:00 легіон "Свобода Росії" та РДК заявили, що "звільнили" Козинку Бєлгородської області й зайшли в населений пункт Грайворон.

Як повідомлялося, влада Бєлгородської області РФ повідомилає про захід на територію області "диверсійно-розвідувальної групи" в Грайворонський округ. Водночас у телеграм-каналах легіонів "Свобода Росії" і "Російський добровольчий корпус" стверджується, що на території області їх загони, які вже "повністю звільнили" Козинку Бєлгородської області.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті