На Бєлгородщині виє повітряна тривога - бійці легіону "Свобода Росії" ведуть бої на території РФ

Влада Бєлгородської області РФ повідомляє про захід на територію області "диверсійно-розвідувальної групи" в Грайворонський округ. Про це повідомив губернатор В'ячеслав Гладков у телеграм-каналі 22 травня.

Водночас у телеграм-каналах легіонів "Свобода Росії" і "Російський добровольчий корпус" стверджується, що це їхні загони на території області і вони вже "повністю звільнили" Козинку Бєлгородської області.

"У Грайворон зайшли передові загони", - йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що добровольці РДК перебувають у населених пунктах Безлюдівка у Бєлгородській області, Чуровичі - Брянської області і Любимівкі Курська область.

За словами Гладкова, "збройні сили РФ разом із прикордонною службою, Росгвардією і ФСБ вживають необхідних заходів щодо ліквідації противника".

Як повідомлялося, легіон "Свобода Росії" у своєму Телеграм-каналі опублікував відеозвернення, в якому оголосив про повернення на територію РФ, щоб "покласти край диктатурі Кремля".

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті