На Бєлгородщині виє повітряна тривога - бійці легіону "Свобода Росії" ведуть бої на території РФ

Влада Бєлгородської області РФ повідомляє про захід на територію області "диверсійно-розвідувальної групи" в Грайворонський округ. Про це повідомив губернатор В'ячеслав Гладков у телеграм-каналі 22 травня.

Водночас у телеграм-каналах легіонів "Свобода Росії" і "Російський добровольчий корпус" стверджується, що це їхні загони на території області і вони вже "повністю звільнили" Козинку Бєлгородської області.

"У Грайворон зайшли передові загони", - йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що добровольці РДК перебувають у населених пунктах Безлюдівка у Бєлгородській області, Чуровичі - Брянської області і Любимівкі Курська область.

За словами Гладкова, "збройні сили РФ разом із прикордонною службою, Росгвардією і ФСБ вживають необхідних заходів щодо ліквідації противника".

Як повідомлялося, легіон "Свобода Росії" у своєму Телеграм-каналі опублікував відеозвернення, в якому оголосив про повернення на територію РФ, щоб "покласти край диктатурі Кремля".

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті