Легіон "Свобода Росії" оголосив про повернення на територію РФ, щоб "покласти край диктатурі Кремля"

Легіон "Свобода Росії" у своєму Телеграм-каналі опублікував відеозвернення, у якому оголосив про повернення на територію РФ, щоб "покласти край диктатурі Кремля".

"Жителі Росії! Ми - такі ж росіяни, як і ви. Нас відрізняє тільки те, що ми не хотіли більше виправдовувати дії злочинців при владі і взяли зброю, щоб відстояти нашу і вашу свободу. Але сьогодні всім настав час взяти відповідальність за своє майбутнє. Диктатурі Кремля пора покласти край: Легіон повертається додому. За Росію! За Свободу!", - йдеться у відеозверненні.

Також легіон закликав жителів прикордонних регіонів РФ "залишатися вдома, не чинити опір і не боятися".

"Ми вам не вороги. На відміну від путінських зомбі, ми не чіпаємо цивільних і не використовуємо їх у своїх цілях. Свобода вже близько!", - йдеться в повідомленні Телеграм-каналу легіону "Свобода Росії".

Одночасно російські джерела повідомляють про знищення невідомими прикордонного пункту в Бєлгородській області. Повідомляється про десятки загиблих і поранених російських військових.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті