У Росії стався повторний землетрус на Камчатці. Загроза цунамі

"Вранці 13 вересня жителі Камчатки відчули сильні підземні поштовхи. За інформацією російських джерел, землетрус стався близько 6:00 за київським часом. Його магнітуда, за попередніми даними, склала 6,3, проте частина ЗМІ повідомляла і про більш високу оцінку - аж до 7,7 балів", - пишуть росЗМІ.

За уточненими даними губернатора камчатського краю Володимира Солодова, магнітуда 7,7 фіксувалася в епіцентрі землетрусу, який знаходився в Тихому океані, більш ніж за 100 км від петропавлівська-камчатського. При цьому сила коливань, відчутних на суші, була нижчою та оцінювалась у 6,3.

Одразу після поштовхів у регіоні було оголошено попередження про можливе цунамі. Уздовж східного узбережжя Камчатки запрацювала система оповіщення: через гучномовці місцевих мешканців закликали бути готовими до евакуації.

За заявами російської влади та ЗМІ, серйозних руйнувань у населених пунктах не зафіксовано.

Нагадаємо, 30 липня Камчатку струснуло поштовхами магнітудою 8,8 - це стало найсильнішим землетрусом з часів 1952 року.

Як повідомлялося, 30 липня на Камчатці стався найсильніший з 1952 року землетрус магнітудою 8,8. Він викликав цунамі, висота хвиль досягала 10-15 метрів. Також вперше за 600 років прокинувся вулкан Крашеніннікова.

Також цунамі на Камчатці пошкодило пірс на базі атомних підводних човнів РФ.

Статті

Донбас
15.03.2026
13:13

Пушилін приїхав до Путіна на уклін і запросив відставних окупантів з усієї Росії переселятися на Донбас. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ватажок «ДНР» Денис Пушилін з’їздив до Москви, що називається, «за ярликом». У Кремлі він улесливо дякував Путіну за допомогу «федерального центру». Російський диктатор, у свою чергу, хвалив Пушиліна за «мудре керівництво» окупованим...
Країна
12.03.2026
12:00

Примусова евакуація: що передбачає новий закон і чому його критикують правозахисники

Йдеться не лише про випадки відмови від евакуації. Норма може застосовуватися і в інших ситуаціях. Наприклад, якщо батьки не ходять із дитиною до укриття або залишають її саму вдома.
Світ
11.03.2026
13:34

«Росія - єдина країна, що має реальний досвід відбиття таких атак». Російські ЗМІ про Україну

"У Києва цього досвіду немає, але є специфічна база знань, яку він перетворив на предмет торгу. Україна активно поширює практики застосування технологій, не гребуючи зв'язками з наркокартелями і сумнівними посередниками".
Всі статті