Оприлюднено відео наслідків обстрілу російського КПП "Грайворон"

Російські добровольці з легіонів "Свобода Росії" і "Російський добровольчий корпус" розбили в Білгородській області КПП "Грайворон". Відповідне відео з'явилося в соцмережах 22 травня.

На відео видно, як димлять деякі будівлі на КПП.

 
Крім того, у пабліках з'явилося відео, з якого випливає, що на КПП були загиблі російські військові.
 

Як повідомлялося, сьогодні влада Бєлгородської області РФ повідомила про захід на територію регіону "диверсійно-розвідувальної групи" в Грайворонський округ. Водночас у телеграм-каналах легіонів "Свобода Росії" і "Російський добровольчий корпус" стверджується, що на території області діють їхні загони, які вже "повністю звільнили" декілька населених пунктів Бєлгородської області.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті