У Бєлгородській області РФ ввели спецзаходи та обмеження після прориву російських добровольців

Губернатор Бєлгородської області РФ повідомив, що відсьогодні у регіоні діє режим контртерористичної операції після прориву російських добровольців 22 травня. Про це він написав у своєму телеграм-каналі.

"З метою забезпечення безпеки громадян у Бєлгородській області відсьогодні введено правовий режим контртерористичної операції, який встановлює спеціальні заходи і тимчасові обмеження", - пише Гладков.

За його словами, це означає перевірки у фізичних осіб документів, що засвідчують їхню особу, і призупинення діяльності небезпечних виробництв і організацій, у яких використовуються вибухові, радіоактивні, хімічно і біологічно небезпечні речовини.

Як повідомлялося, сьогодні влада Бєлгородської області РФ повідомила про захід на територію регіону "диверсійно-розвідувальної групи" в Грайворонський округ. Водночас у телеграм-каналах легіонів "Свобода Росії" і "Російський добровольчий корпус" стверджується, що на території області діють їхні загони, які вже "повністю звільнили" декілька населених пунктів Бєлгородської області.

Нагадаємо, що російські добровольці з легіонів "Свобода Росії" і "Російський добровольчий корпус" розбили в Білгородській області КПП "Грайворон".

Статті

Донецьк
02.03.2024
13:18

Як це, народжувати у прифронтовому місті. Репортаж з Покровського перинатального центру

На початку вторгнення був великий відтік персоналу, але згодом ситуація в центрі покращилась. Наразі штат працівників тут укомплектований на 50%. По два лікаря працюють в акушерському та гінекологічному відділенні. Ще п’ять гінекологів у...
Луганськ
01.03.2024
10:51

Земля в окупації. Війна та сільське господарство Луганщини

Жоден крупний луганський аграрій, який виїхав з області після повномасштабного вторгнення, не може поновити свій бізнес на вільній території України. Насамперед через те, що в інших областях України усі землі давно кимось обробляються, і вільна ніша...
Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Всі статті