Легіон "Свобода Росії" заявив про знищення мотострілецької роти ЗС РФ і кількох одиниць бронетехніки

Легіон "Свобода Росії" заявив про знищення мотострілецької роти ЗС РФ і кількох одиниць бронетехніки на території Бєлгородської області РФ. Про це йдеться в Телеграм-каналі легіону.

"Ми ще не підбили підсумки дня разом із РДК (Російський добровольчий корпус - ред.), але можемо сказати, що сьогодні Легіонери навели галасу серед путінської орди: ми "демілітаризували" мотострілецьку роту ЗС РФ, знищили кілька одиниць їхньої бронетехніки. Ми не базікаємо, як кремлівські пропагандони, що приписують нам вигадані втрати, тому найближчим часом ви побачите відео-підтвердження наших дій", - ідеться в повідомленні.

"На відміну від "героїчної" армії, намальованої для звітів плішивої молі в Кремлі, війська путіна за цю добу успіхами не відзначилися. Зате проявили видатні успіхи в бігу на довгі дистанції. Але поки вони боягузливо бігають по кущах, ми рухаємося далі до нашої мети: до повного визволення Росії", - підкреслюється в повідомленні.

Як повідомлялося, російський диктатор путін заявив, що росія за "допомогою СВО" намагається зупинити "війну проти нашого народу", яка дев'ять років велася "за кордоном" у Донбасі.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті