Путін на тлі боїв у Бєлгородській області заявив, що РФ "намагається зупинити" війну, яка триває вже 9 років

Російський диктатор путін заявив, що росія з "допомогою СВО" намагається зупинити "війну проти нашого народу", яка дев'ять років велася "за кордоном" у Донбасі. Про це 23 травня він заявив під час вручення державних нагород.

"Протягом 9 років Донбас відбиває напад на людей, які там проживають. 9 років противник веде війну проти нашого народу. Нам кажуть, що росія почала війну. Ні, росія за допомогою СВО намагається припинити цю війну проти нашого народу, який через історичну несправедливість опинився за межами нашої Батьківщини", - заявив диктатор.

Також путін розповів, що зараз у РФ відбувається потужна консолідація і "загострення національного почуття". Причому такі заяви російський лідер робить на тлі бойових дій, які в ці дні розгортаються вже на території росії.

"Сьогодні - особливий момент нашої потужної консолідації, загострення нашого національного почуття, бажання зміцнити основи нашої духовності, створити умови у сфері економіки, виробництва, виховання наших молодих людей, щоб забезпечити безумовне майбутнє нашої країни", - додав путін.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Кремлі "глибоко стурбовані" боями в Бєлгородській області, але Радбез через це збирати не будуть.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті