В ГУР вперше визнали співпрацю з легіоном "Свобода Росії": "Ми спілкуємося, обмінюємося певною інформацією і навіть співпрацюємо"

У Головному управлінні розвідки (ГУР) Міноборони України розповіли про обмін інформацією з російськими добровольцями. Про це пише "Financial Times" 23 травня.

"Звичайно, ми з ними спілкуємося. Звичайно, ми обмінюємося певною інформацією. І, можна сказати, навіть співпрацюємо", – сказав представник ГУР Андрій Черняк

Зазначається, що, таким чином, Черняк вперше визнав певну співпрацю ГУР з "Російським добровольчим корпусом" і легіоном “Свобода Росії".

Він також зазначив, що українські військові не брали безпосередньої участі в рейді, припускаючи, що це була власна ініціатива росіян.

"Вони бунтують", – підкреслив Черняк.

Крім того, він заперечив постачання Україною будь-якого озброєння російським добровольцям. За його словами, все західне озброєння, отримане українськими збройними силами, залишається під найжорсткішим контролем.

Раніше повідомлялось, що в ГУР заявили, що відстежують переміщення військ РФ на Бєлгородщину.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті