У ГУР заявили, що відстежують переміщення військ РФ на Білгородщину

В української розвідки є інформація про наміри країни-агресора перекинути свої підрозділи з окупованих територій до РФ, але цей процес перш за все потребує підготовки, ГУР слідкує за ситуацією. Про це заявив представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов в ефірі телемарафону 24 травня.

На питання, чи після подій в Бєлгородській області фіксується перекидання російських військ з України до РФ, він сказав, що цей процес потребує підготовки.

"Так. Така інформація є. Вона зараз перевіряється і відстежується. Ми просто повинні розуміти, що перекидання окремих підрозділів, особливо з лінії фронту, - це не дуже швидкий процес. Він потребує підготовки і реалізації. Ми уважно стежимо за цією інформацією", - зазначив Юсов.

Нагадаємо, легіон "Свобода Росії" заявив про знищення мотострілецької роти ЗС РФ і кількох одиниць бронетехніки на території Бєлгородської області РФ. 

 

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті