Російські добровольці прокоментували перебіг операції у Грайворонському районі РФ

Під час операції в Грайворонському районі РФ російські добровольчі легіони "Свобода Росії" і "Російський добровольчий корпус" (РДК) затрофеїли велику кількість техніки і взяли полонених. Про це представники легіонів повідомили під час спільної прес-конференції в одному з прикордонних районів України 24 травня.

"Наша боротьба триває: операція в Грайворонському районі пройшла успішно та її мети було досягнуто. Противника розгромлено, частина ганебно втекла; ми затрофеїли велику кількість техніки і взяли полонених. Ми не зрадимо ідею Вільної Росії, надії росіян, повернемо в Росію правду і справедливість. Ми прийдемо знову. Бєлгород, Брянськ, Курськ, Воронеж, Ростов, Москва - чекайте на нас", - сказав легіонер із позивним Цезар.

Також добровольці розповіли, що в Бєлгородській області стали свідками безпринципності та жорстокості путінських військ: поки легіонери проходили населені пункти, не чіпаючи місцевих жителів, а ствольна артилерія та авіація ЗС РФ працювала по мирних містах.

"Це та сама турбота про громадян, про яку говорять у Кремлі? Ми довели, що путінські війська виявилися абсолютно не готовими до організованого опору росіян і готові стерти з лиця землі свої ж землі, щоб не показати слабину. Але правда в тому, що ЗС РФ деморалізовані і непідготовлені. Вони практично не чинили опору, незважаючи на величезну чисельну перевагу. Тому що наша мета: не гаманці і влада, а визволення і справедливість у Росії, а правда, як ми знаємо, завжди перемагає", - акцентували добровольці.

Вони також додали, що на території Росії використовували техніку, яку свого часу "армія кремлівських зомбі відібрала у ЗСУ під Бахмутом": "Цю техніку ми успішно "перетрофеїли" і повернули назад".

Російські добровольці також повідомили, що загальні втрати за операцію становили 2 людини загиблими і 10 пораненими.

Як повідомлялося, 22 травня загони легіонів "Свобода Росії" і "Російський добровольчий корпус" зайшли на територію Бєлгородської області, де утримували кілька населених пунктів під своїм контролем. Цього ж дня в Бєлгородській області РФ на добу ввели спецзаходи та обмеження після прориву російських добровольців. 

Легіон "Свобода Росії" також заявив про знищення мотострілецької роти ЗС РФ і кількох одиниць бронетехніки на території Бєлгородської області РФ.

У Головному управлінні розвідки (ГУР) Міноборони України розповіли про обмін інформацією з російськими добровольцями.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті