РФ оголосила Азербайджану демарш через невизнання російських "псевдовиборів" в Україні

Росія висловила Азербайджану дипломатичний демарш через заяву МЗС республіки про невизнання так званих "виборів", проведених РФ на окупованих територіях України. Про це 13 вересня повідомила представник МЗС РФ Марія Захарова.

"По дипломатичній лінії перед азербайджанською стороною проведено демарш. Ми висловили все з цього приводу", - цитують Захарову російські ЗМІ.

Вона заявила, що Азербайджан "повинен керуватися питаннями територіальної цілісності росії і ставитися по цій лінії до Москви з повагою".

Раніше МЗС Азербайджану розповсюдило заяву з приводу "виборів", проведених на низці територій України, в якій назвало їх такими, що "не мають юридичної сили".

"Виходячи з цього, Азербайджан заявляє, що будь-які вибори, що проводяться на території України відповідно до Конституції та законодавства цієї держави, можуть бути легітимними. Оскільки нещодавні "вибори", проведені на частині міжнародно визнаної території України, не відповідають цим критеріям, вони не мають жодної юридичної сили", - йдеться в заяві.

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті