У Липецькій області горить електропідстанція після атаки БПЛА

У Липецькій області РФ горить електропідстанція після нічної атаки БПЛА. Про це вранці 13 травня повідомив у Телеграм губернатор області Ігор Артамонов. 

"БПЛА подавлено на території Становлянського округу. На місці працюють співробітники спецслужб. Жертв немає. Ліквідується загоряння на території електропідстанції", - повідомив глава російського регіону.

Він запевнив, що "системи виявлення та придушення перебувають у стані готовності". Чому ці "системи" не спрацювали до того, губернатор не пояснив.

"Прошу вас не публікувати фото і відео про наслідки подібних атак. Це допомагає противнику коригувати напрямок і точність", - закликав Артамонов мешканців.

Як повідомлялося, дрон СБУ вдарив по НПЗ у російській Башкирії, подолавши 1500 км.

Статті

Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Всі статті