Розвідники ГУР визначили, хто саме з російських військових обстрілює Україну крилатими ракетами

Розвідники ГУР визначили, хто саме з російських військових обстрілює Україну крилатими ракетами. Про це ГУР повідомляє у Телеграм 13 травня.

"Оперативники та аналітики Головного управління розвідки Міністерства оборони України ідентифікували особовий склад управління та командування підрозділів 22-ї важкої бомбардувальної авіаційної дивізії командування дальньої авіації військово-повітряних сил військово-космічних сил зс рф (в/ч 06987, аеродром базування «енґельс», саратовська область), причетних до ракетних ударів по цивільній інфраструктурі України", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що "до складу 22 вбад входять 121-й та 52-й важкі бомбардувальні авіаційні полки: 121 вбап – в/ч 85927, аеродром базування «енґельс» саратовської області, стратегічні бомбардувальники Ту-95МС та Ту-160;52 вбап – в/ч 33310, аеродром базування «шайковка» калузької області, дальні бомбардувальники Ту-22М3".

"Встановлено особовий склад дивізії, безпосередньо причетний до планування, організації та здійснення обстрілів території України крилатими ракетами повітряного базування Х-22/Х-32 (Ту-22М3) та Х-101/Х-555/Х-55 (Ту-95МС/Ту-160).  Саме ці льотчики є відповідальними за численні жертви і руйнування в Україні внаслідок злочинного ракетного терору, який вони проводять з території рф. Зі списком ідентифікованих російських воєнних злочинців можна ознайомитися за посиланням", - вказує ГУР.

"Нагадуємо, що за кожен здійснений проти України воєнний злочин буде справедлива відплата", - підкреслює ГУР. 

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті