В окупованому Сорокиному (Краснодоні) Луганської області "прилетіло" у склади боєприпасів окупантів, почалась детонація

У склади боєприпасів россійських окупантів поцілили 13 травня, почалась детонація. Відповідні відео розмістила низка місцевих Телеграм-каналів.

"В окупованому Сорокиному на Луганщині гучно. За попередніми даними з місцевих чатів, після "прильотів" на місці почалась детонація", - пише "Трибун".

"Сорокине. Приліт по складах БК", - пише також "Трикутник".

Зазначається, що Сорокине (до перейменування Краснодон), окуповане з 2014 року, знаходиться за 130 кілометрів від лінії бойового зіткнення.

Раніше повідомлялось, що в місті Ровеньки на окупованій Луганщині пізно ввечері 10 травня ракетами атаковано нафтобазу.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті