Путін знову обдурив: у росії триває прихована мобілізація - ISW

Російська влада готується продовжити приховану мобілізацію навіть під час осіннього призову. Про це повідомляє Бі-Бі-Сі з посиланням на американський інститут вивчення війни (ISW).

На думку експертів, це створить додаткове навантаження на і так перевантажений російський апарат формування військового резерву.

Наголошується, що російські телеграм-канали 18 листопада активно обговорювали ознаки того, що кремль готується до другої хвилі мобілізації. Зокрема, вони поширили в мережі зображення повістки, отриманої петербуржцем, якому було наказано з'явитися на мобілізацію в січні 2023 року всупереч заяві путіна про закінчення часткової мобілізації 31 жовтня, пише ISW.

Очевидно, що російська влада повністю не припинила мобілізаційні заходи, а це означає, що деяка кількість мобілізованих, як і раніше, проходить підготовку одночасно із призовниками-строковиками.

Це, ймовірно, призведе до ще більш низької якості підготовки як мобілізованих, так і призовників. Чергова хвиля мобілізації найближчими місяцями лише погіршить ситуацію і, ймовірно, загальну якість російських військ, які будуть перекинуті на передову в Україні, вважають експерти.

Статті

Донбас
28.04.2024
19:38

Нам нікуди повертатися: у російській історії немає періоду, який можна назвати моделлю для побудови державності. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головний «філософ» окупованого Донбасу Олександр Ходаковський раптово заявив, що ніяких скрєп у Росії не було і немає, що російська історія, навіть у викладі Путіна, не дає жодних моделей для «можемо повторити». Тобто, повертатися...
Країна
27.04.2024
09:00

Театр під час війни: відновлення і нові сцени

Як театри, попри всі труднощі, працюють, гастролюють і створюють нові сценічні майданчики, розповідаємо в матеріалі.
Донецьк
26.04.2024
16:00

Відновлення Донеччини: поки навіть не в проєкті, але…

Стосунки влади і громадськості ніколи не були виключно конструктивними, на Донеччині зокрема, - передусім через взаємну недовіру, брак досвіду, неспівпадіння уявлень про співпрацю і просто небажання влади бути додатково контрольованою.
Всі статті