У РФ дружини мобілізованих запустили автомобільний флешмоб. Вимагають повернути чоловіків із війни

У росії родички мобілізованих організували автомобільний флешмоб: вони клеять на скло автомобілів стікери із закликом повернути додому їхніх чоловіків. Фотографії та опис флешмобу з'явилися в телеграм-каналі "Путь домой", що висвітлює протестну діяльність родичів мобілізованих, - повідомляє телеграм-канал "Настоящее время".

На опублікованих фотографіях зображені автомобілі з наклейками, на яких написано "Vерните мужа! Я Zа*балась" і "Vерните Zятя...". Повідомляється, що кадри надіслано з Іжевська, Орла, Барнаула, Краснодарського краю та Амурської області.  

Напередодні родички мобілізованих написали маніфест і петицію проти безстрокової мобілізації та з вимогою повернути їхніх рідних додому.  

Його автори називають мобілізацію "страшною помилкою" і нагадують, що путін обіцяв, що на війну не призвуть резервістів, а "задачі на СВО" виконуватимуть тільки професійні добровольці. Вони просять росіян про допомогу і підкреслюють, що від нової хвилі "часткової" мобілізації не застрахований ніхто.

Як повідомлялося, родичі російських "чмобіків" вимагають від влади відправити на фронт для ротації силовиків і мігрантів.

Статті

Донбас
03.03.2024
19:51

У "ДНР" погрожують українській державності "російським чоботом". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня в інформаційному полі окупованого Донбасу з'явилося інтерв'ю місцевого українофоба, який щосили намагався бути схожим на російського диктатора Володимира Путіна, що декламує свій монолог американському журналісту Такеру Карлсону. У...
Донецьк
02.03.2024
13:18

Як це, народжувати у прифронтовому місті. Репортаж з Покровського перинатального центру

На початку вторгнення був великий відтік персоналу, але згодом ситуація в центрі покращилась. Наразі штат працівників тут укомплектований на 50%. По два лікаря працюють в акушерському та гінекологічному відділенні. Ще п’ять гінекологів у...
Луганськ
01.03.2024
10:51

Земля в окупації. Війна та сільське господарство Луганщини

Жоден крупний луганський аграрій, який виїхав з області після повномасштабного вторгнення, не може поновити свій бізнес на вільній території України. Насамперед через те, що в інших областях України усі землі давно кимось обробляються, і вільна ніша...
Всі статті