У РФ дружини мобілізованих запустили автомобільний флешмоб. Вимагають повернути чоловіків із війни

У росії родички мобілізованих організували автомобільний флешмоб: вони клеять на скло автомобілів стікери із закликом повернути додому їхніх чоловіків. Фотографії та опис флешмобу з'явилися в телеграм-каналі "Путь домой", що висвітлює протестну діяльність родичів мобілізованих, - повідомляє телеграм-канал "Настоящее время".

На опублікованих фотографіях зображені автомобілі з наклейками, на яких написано "Vерните мужа! Я Zа*балась" і "Vерните Zятя...". Повідомляється, що кадри надіслано з Іжевська, Орла, Барнаула, Краснодарського краю та Амурської області.  

Напередодні родички мобілізованих написали маніфест і петицію проти безстрокової мобілізації та з вимогою повернути їхніх рідних додому.  

Його автори називають мобілізацію "страшною помилкою" і нагадують, що путін обіцяв, що на війну не призвуть резервістів, а "задачі на СВО" виконуватимуть тільки професійні добровольці. Вони просять росіян про допомогу і підкреслюють, що від нової хвилі "часткової" мобілізації не застрахований ніхто.

Як повідомлялося, родичі російських "чмобіків" вимагають від влади відправити на фронт для ротації силовиків і мігрантів.

Статті

Світ
11.05.2024
10:03

"Майбутнє українського Донбасу видається все більш похмурим". Західні медіа про Україну

...Китайці, ймовірно, вирішили, що погрози Байдена були блефом. У березні 2023 року Сі відвідав Кремль, зухвало демонструючи солідарність з Путіним. Це виявилося переломним моментом у війні Москви, фактично перетворивши конфлікт на опосередковану...
Країна
09.05.2024
14:20

Тінь Медведчука: запорізька руда та вугілля Донбасу

В.Медведчук займається звичними для себе речами. Як і раніше в Україні, це "розпил" державних грошей (тепер із федерального бюджету) та рейдерство. Кумівство з путіним дозволяє робити це безкарно.
Світ
08.05.2024
09:59

Зобразити те, що важко уявити. Подорож колишніми нацистськими таборами смерті у Польщі

"Хоча близько половини єврейських жертв справді загинули в таборах, інша половина так і не потрапила до таборів смерті, — розповідає він. — Вони померли від голоду і хвороб у гето або були вбиті в містах і селах, де вони жили".
Всі статті