Підозру від СБУ отримала заступниця "цифрового міністра" Вєсєлова, яка впроваджує на окупованій Луганщині пропагандистські медіатехнології

Служба безпеки України повідомила про підозру колаборантці Олександрі Вєсєловій, яка працює на керівній посаді у так званому "министерстве цифрового развития, связи и массовых коммуникаций ЛНР". Про це повідомило 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях у м. Сєвєродонецьк у facebook 10 травня.

Встановлено, що у липні 2023 року окупанти призначили Вєсєлову "и. о. министра". Пізніше вона отримала посаду "замминистра", яку обіймає дотепер. 

До початку широкомасштабної війни фігурантка співпрацювала з ворогом в окупаційному "минкомсвязи ЛНР". Крім того, вона пройшла вишкіл за російською програмою "мастерская новых медиа" з підготовки фахівців у сфері пропагандистських медіатехнологій. 

"Наразі вона займається інтеграцією тимчасово окупованої території Луганщини в інформаційний простір РФ", - зазначає СБУ.

Зловмисниця отримала підозру за ч. 5 ст. 111-1 КК України (колабораційна діяльність).  

У повідомленні зазначається, що СБУ також завершила досудове розслідування щодо так званого "заместителя министра труда и социальной политики ЛНР". Матеріали скеровано до суду, окупаційного чиновника оголошено у розшук.

Обом "високопосадовцям ЛНР" загрожує до 10 років позбавлення волі.

Раніше повідомлялось, що підозру у колабораційній діяльності отримав колишній окупаційний "мер" Лисичанська Андрій Скорий, який втік до РФ і потрапив там до СІЗО.

Статті

Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Світ
13.06.2024
08:28

"Якщо війна йтиме так, як зараз, очевидно, що Україна програє". Огляд західних медіа

Тоді в майбутньому Росія розв'яже війну. Росія воюватиме з українськими технологіями, українськими солдатами, з іншого географічного положення. Тоді ми будемо у 1939 році. Зараз ми у 1938.
Луганськ
12.06.2024
11:23

Екологічна катастрофа, невідворотність покарання для колаборантів та проблеми луганських підприємців: больові точки Луганщини очима Артема Лисогора

Менше 50 – НЕ тисяч, а ОСІБ. Те, що кількість мешканців вільної території Луганщини обчислюється не ТИСЯЧАМИ ОСІБ, а ОСОБАМИ, складно пояснити навіть колегам-журналістам з інших частково окупованих регіонів України. Бо в це важко повірити...
Всі статті