Дружини російських військових скаржаться путіну, що їхніх чоловіків "навмисно винищують" під Авдіївкою

Близько 100 родичів російських військових написали листа путіну, в якому нарікають на "ознаки навмисного винищення", що відбувається на авдіївському напрямку. Про це повідомляє Телеграм-канал "DW Главное".

Родичі заявляють, що російське командування наказало відправляти солдатів із пораненнями легкої середньої тяжкості до штурмових підрозділів і наказало їм доліковуватися прямо на передовій.

Також наголошується, що в середньому військовослужбовці російських "штурмових бригад" під Авдіївкою старші за 40 років, більшість із них не були у відпустці з моменту початку мобілізації.

Видання "Важные истории" цитує слова дружини одного з військовослужбовців РФ, які воюють під Авдіївкою, яка пояснює поспіх бажанням домогтися "якого-небудь" результату до "прямої лінії" путіна та/або до Нового року.

"Усі навколо кажуть, що візьмемо Авдіївку, і далі - переговори, - повідомляє вона. - Чоловік каже, вони там по трупах ходять, ними просто все завалено".

У листі рідні солдатів наївно просять путіна "розібратися в ситуації".

Як повідомлялося, дружини мобілізованих окупантів РФ обурені, що зеків-людожерів милують і відпускають із фронту за 6 місяців, а їхніх чоловіків ні.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті