Дружини мобілізованих окупантів РФ обурені, що зеків-людожерів милують і відпускають із фронту через 6 місяців, а їхніх чоловіків ні

Дружини мобілізованих окупантів РФ обурені, що зеків-людожерів милують і відпускають із фронту через 6 місяців, а їхніх чоловіків ні. Про це одна з жінок розповіла в інтерв'ю виданню "Можем объяснить".

Дружина мобілізованого та активістка Марія Андрєєва ставить резонне запитання: "Чому наші чоловіки мають перебувати на фронті безстроково? А ці нелюди - лише півроку..." 

"Жінка дитину довше носить. І все, ти помилуваний і можеш гуляти на волі, всі терміни обнулені. Це королівство кривих дзеркал, сюрреалізм!", - обурюється вона.

Жінка також побоюється, що зеки-"герої СВО" після виходу на волю небезпечні для суспільства: "Що буде у них у голові після того, як вони могли безкарно вбивати і отримувати від цього задоволення?", - ставить вона ще одне риторичне запитання.

Як повідомлялося раніше, тільки в листопаді стало відомо про звільнення за участь у війні двох людожерів - убивці трьох людей Дениса Горіна і лідера ярославської банди сатаністів Миколи Оголобяка.

Статті

Донецьк
25.04.2024
10:45

Діяти та жити цікаво: Як молодь з Мирнограда розвиває громаду біля лінії фронту

Наразі у Донецькій області масові заходи заборонені, але люди потребують якоїсь розради. Творчі проекти об’єднали талановиту молодь та створили терапевтичний ефект для мешканців громади, заповнили культурну порожнечу.
Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Всі статті