"Z-військовики" показали тортурний підвал у "ДНР", де тримають покалічених російських військових, і закликали оголосити мобілізацію

Російський пропагандист, військовий блогер Єгор Гузенко ("Тринадцятий") оприлюднив відео з підвалу в квазіутворенні "ДНР", де "незаконно" утримують "винних" військових, серед яких є поранені та інваліди.

"Усе, що вам пиз@ять АПшні ЗМІ з телевізора, - це повний пі@деш. Ось воно справжнє ставлення до солдатів з боку командування. Утримують, як худобу, всіх, поранених, недолікованих, мобіків, контрабасів, кого за що, за те, що на х@й якогось майора-підораса Ковальова, наприклад, послав, або ще за що, і женуть, роблять з них "каліч" полки, а знаєте чому? Та тому що ЛЮДЕЙ НЕ вистачає! АЛЕ!", - пише росіянин "Тринадцятий".

Він вимагає оголосити в росії мобілізацію і відпустити додому тих, хто "віддувається за них уже жва роки". 

"Дід просто боїться мобілізацію оголошувати, щоб народ не дізнався напевно, що насправді ви там творите. Це натуральне чистилище! Посадіть туди ваших дітей, у@ки", - пише "воєнкор".

Він запевняє, що передав координати цього місця і всю інформацію військовому прокурору, і співробітникам відомства, які "вивернуть навиворіт відповідальних за це бл@дство".

Примітно, що "Тринадцятого" підтримали й інші, наприклад "Союз "Ветеранів СВО" Краснодарського краю, а також низка російських телеграм-каналів.

Статті

Світ
25.07.2024
10:52

Білорусь та санкції: на короткому повідку

Лукашенко у лютому 2022 р. зробив свою країну співучасником воєнних злочинів та фігурантом міжнародних санкцій. Але, на відміну від росії, економіка Білорусі під їхньою дією не тільки не ламається, але навіть демонструє завидне зростання.
Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Всі статті