Дружини російських військових скаржаться путіну, що їхніх чоловіків "навмисно винищують" під Авдіївкою

Близько 100 родичів російських військових написали листа путіну, в якому нарікають на "ознаки навмисного винищення", що відбувається на авдіївському напрямку. Про це повідомляє Телеграм-канал "DW Главное".

Родичі заявляють, що російське командування наказало відправляти солдатів із пораненнями легкої середньої тяжкості до штурмових підрозділів і наказало їм доліковуватися прямо на передовій.

Також наголошується, що в середньому військовослужбовці російських "штурмових бригад" під Авдіївкою старші за 40 років, більшість із них не були у відпустці з моменту початку мобілізації.

Видання "Важные истории" цитує слова дружини одного з військовослужбовців РФ, які воюють під Авдіївкою, яка пояснює поспіх бажанням домогтися "якого-небудь" результату до "прямої лінії" путіна та/або до Нового року.

"Усі навколо кажуть, що візьмемо Авдіївку, і далі - переговори, - повідомляє вона. - Чоловік каже, вони там по трупах ходять, ними просто все завалено".

У листі рідні солдатів наївно просять путіна "розібратися в ситуації".

Як повідомлялося, дружини мобілізованих окупантів РФ обурені, що зеків-людожерів милують і відпускають із фронту за 6 місяців, а їхніх чоловіків ні.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті