Путін нафантазував виробництво в РФ втричі більше танків, ніж в Україні

Російський диктатор путін "поділився планами" щодо виготовлення понад 1600 "нових" танків для армії РФ. Про це повідомляють російські ЗМІ 25 березня. 

"Про танки, ми знаємо про ці нові поставки в Україну. Вони планують передати Україні понад 400 танків", - сказав диктатор.

За його словами, за цей час росія зможе виготовити "нових" та модернізувати наявних понад 1600 танків. Також він відреагував на новину, що Україна має отримати мільйон боєприпасів для артилерії та назвав цю кількість "значною".

"А загальна кількість танків в армії РФ буде "перевищувати" в три рази кількість танків у ЗСУ", - додав путін.

Нагадаємо, раніше заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв заявив, що російський ВПК у 2023 році виготовить 1500 сучасних бойових танків. У відповідь на це військовий експерт Павло Лузін назвав Медведєва "глибоко хворою людиною",

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті