Путін після виборів не залишає Кремль і резиденції

Російський диктатор, переобравшись, повернувся до способу життя, який вів до початку виборчої кампанії. Він знову рідко залишає Кремль і свої резиденції. За останні два тижні в графіку президента не було жодного виїзного заходу, - проаналізував російський опозиційний паблік "Агентство".

Зокрема, паблік проаналізував публікації на сайті Кремля про заходи за участю Путіна за межами Кремля і резиденції в Ново-Огарьово з початку виборчої кампанії президента (8 грудня) до 20 квітня. Загалом за час кампанії Кремль повідомив про 100 виїзних заходів за участю президента (рахували окремо кожен захід поїздок).

"31 захід за межами Кремля і президентських резиденцій відбувся в останній передвиборчий місяць, із 17 лютого до 17 березня. За цей час Путін встиг відвідати Челябінську область, Татарстан (де політав на ракетоносці), Ставропольський і Краснодарський краї, а також оголосити послання Федеральним зборам у Гостинному дворі в Москві", - ідеться в повідомленні.

В останній тиждень перед виборами (11-17 березня) Путін не виїжджав за межі Кремля або Ново-Огарьово.

"Після виборів кількість поїздок значно скоротилася. За місяць із 17 березня до 17 квітня повідомлялося тільки про 10 заходів за межами Кремля і резиденцій, один із них - концерт на честь анексії Криму, який відбувся наступного дня після виборів. Лише один раз за місяць президент залишав межі московського регіону:  27 березня Путін з'їздив у Торжок", - зазначили журналісти.

Особливо сильно активність президента впала в останні два тижні. Із 5 квітня (цього дня в Орську прорвало дамбу) Путін брав участь тільки у двох онлайн-нарадах, присвячених ліквідації наслідків повені, та одній онлайн-нараді з урядом щодо впровадження російського ПЗ, розмовляв відеозв'язком із губернаторами Астраханської, Вологодської, Мурманської областей і окупованого Криму, а також приймав у Кремлі членів Радбезу, міністра праці Антона Котякова, главу Башкирії Радія Хабірова, керівника Росрибальства Іллю Шестакова, космонавтів і главу ЦВК Еллу Памфілову. Також він говорив телефоном із главами Ірану і Казахстану, а щоп'ятниці по відеозв'язку проводив нараду з членами Радбезу. Усі ці заходи проходили в Кремлі або Ново-Огарьово.

Жодної поїздки за останні два тижні у Путіна не було.

10 квітня Дмитро Пєсков заявив, що глава держави не поїде в постраждалі від повені регіони. За це Путіна розкритикували в соцмережах, після чого за нього заступилися кремлеботи.

"В останній рік перед виборами Путін скоротив свої поїздки до мінімуму. У 2023 році він провів на людях лише 147 днів, тобто близько п'яти місяців із 12. Решту часу він не виїжджав за межі своїх резиденцій, а на зустрічі до нього не запрошували ні журналістів, ні будь-кого, окрім наближених чиновників і лояльних політиків", - зазначають журналісти.

Статті

Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Всі статті