Російський експерт назвав Медведєва "глибоко хворою людиною" за слова про виробництво 1500 танків

Заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв заявив, що російський ВПК у 2023 році виготовить 1500 сучасних бойових танків. У відповідь на це військовий експерт Павло Лузін назвав Медведєва "глибоко хворою людиною", - повідомляє The Insider.

«Наші вороги вважали, що наша промисловість захлинеться, тобто ми витратимо всі - ось нескінченні їхні розмови: „закінчилися снаряди, закінчились танки, закінчилися ракети“ і таке інше. Одних танків цього року ми 1,5 тисячи штук зробимо», - заявив Медведєв.

Військовий експерт Павло Лузін так прокоментував плани заступника голови Ради безпеки: «Це абсолютно неможливо. Росія на рік модернізує 150–180 вироблених раніше танків Т-72, Т-80 та Т-90, а чисте виробництво нових танків Т-90 – це 20–30 штук. СРСР не виробляв стільки танків на рік, навіщо фокусуватися на словах глибоко хворої людини? Неможливо зробити 1500 танків на рік, це марення».

У повідомленні нагадується, що Медведєв відомий своїми висловлюваннями, які найчастіше далекі від політики та згодом стають мемами та цитуються ЗМІ. Наприклад, у 2016 році він сказав фразу «Грошей немає, але ви тримайтеся» перед пенсіонерами в анексованому Криму. Після повномасштабного вторгнення РФ в Україну в 2022 році Медведєв посилено постив свої думки в соцмережі, у тому числі в Telegram-каналі, де має понад мільйон підписників. Зокрема, він закликав скинути чинного президента США Джо Байдена «на прохання полковника Трампа». Також Медведєв заявляв, що до приєднання Грузії до російської імперії першої «загалом не існувало», а Казахстан – це штучна держава, і обіцяв виправити «фатальну помилку» 90-х.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті