Україна готує сім нових безпекових документів - Зеленський

Україна готує 7 нових безпекових документів. Про це повідомив у своїму відеозверненні 1 травня президент України Володимир Зеленський.

"Ми готуємо ще сім нових безпекових документів для нашої держави – двосторонніх безпекових угод. Зокрема щодо безпекової угоди зі Сполученими Штатами... Зброя, фінанси, політична взаємодія – сьогодні працював із командою щодо конкретних деталей цих документів, і стосовно деяких із них уже є попередній текст угод", - сказав президент.

"Наповнюємо драфти угод сильнішими можливостями для України та для нашої спільної з партнерами безпеки. Зрозуміло, що особливий пріоритет – усьому, що дасть більше захисту від російського терору", - зазначив він.

Зеленський зазначив, що Україна вже повністю реалізувала свою частину зобов'язань перед ЄС, щоб у червні фактично розпочати переговори щодо вступу. "Працюємо, щоб не було затримок або непорозумінь з боку Євросоюзу", - сказав Зеленський.

За його словами, сьогодні "узгодили фінальні штрихи" до Саміту миру, а також "максимально активно працюємо для того, щоб на Саміті було якомога більше лідерів і країн".

"Світ може зупинити будь-якого агресора. Якщо буде діяти в єдності та за правилами більшості – жодна агресія не витримає справді глобального тиску. І ми всі разом маємо примусити Росію до миру", - заявив Зеленський.

Нагадаємо, раніше Зеленський анонсував підписання двосторонніх безпекових угод із США, країною Балтії й двома країнами Північної Європи. 

Статті

Світ
25.07.2024
10:52

Білорусь та санкції: на короткому повідку

Лукашенко у лютому 2022 р. зробив свою країну співучасником воєнних злочинів та фігурантом міжнародних санкцій. Але, на відміну від росії, економіка Білорусі під їхньою дією не тільки не ламається, але навіть демонструє завидне зростання.
Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Всі статті