Проведена успішна атака на ворога на в’їзді до окупованого Мелітополя - ГУР

Несподівану й успішну атаку ворога реалізували Сили українського спротиву 1 грудня на в’їзді до тимчасово окупованого Мелітополя. Про це повідомляє у Телеграм Головне управління розвідки Міноборони України.

Зазначається, що в результаті атаки знищиено декілька російських окупантів та завдано ураження ворожому паливозаправнику - військова техніка виведена з ладу.

"Акція помсти ворогам відбулася на проспекті Богдана Хмельницького, 115, де московські окупанти полюбляли робити привали «на перекур». Головне управління розвідки Міністерства оборони України та відважні українські партизани нагадують: куріння -  вбиває. Після чергового успішного нальоту Сил опору, що призвів до ліквідації загарбників та пошкодження їхньої військової техніки, російсько-окупаційна адміністрація у Мелітополі намагається приховати наслідки атаки через страх перед кремлівськими спецслужбами", - йдеться у порвідомленні.

Як повідомлялося, поблизу окупованого Мелітополя партизани підірвали авто "кадирівців", які влаштували стрілянину.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті