Поблизу окупованого Мелітополя партизани підірвали авто "кадирівців", які влаштували стрілянину

Сили спротиву підірвали автомобіль кадирівських бойовиків, які відкрили по ним вогонь в окупованому селищі Мирне Мелітопольського району Запорізької області. Про це 27 листопада повідомив у Телеграмі міський голова Мелітополя Іван Федоров.

"Минулими вихідними в районі селища Мирне місцеві жителі чули перестрілку. Як з'ясували згодом – між партизанами та окупантами. Опісля кадирівці очікували на підмогу, коли "несподівано" вибухнула їх "Нива". Автомобіль згорів. Кількість жертв наразі встановлюється", - йдеться в повідомленні.

Як наголосив Федоров, не зважаючи на всі спроби окупантів придушити чи залякати рух опору на окупованих територіях, ліквідація ворога відбувалася й відбуватиметься систематично.

Як повідомлялося, у Мелітополі партизани отруїли понад десяток російських військових їжею з ресторанної доставки.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті